1988 Yılında Almanya’da Dünyaya Geldi

17 Ocak 1988 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Arzu Neuwirth, yeteneklerini geliştirebileceği bir ailede yaşamına devam etti. Küçük yaşlarından beri oyunculuğa büyük bir ilgisi bulunuyordu. Bu nedenle oyuncu olmak için yeteneğini ön plana çıkaracak eğitimler almaya başladı. Bu eğitimler, yeteneği ile bilgi birikiminin bir araya gelmesine destek oldu. Almanya’da başladığı oyunculuk eğitimlerine Dubai’de de devam etti.

Burcu Oğlak

Ocak ayında dünyaya geldiği için ünlü oyuncunun burcu oğlak. Burcunun özelliklerini yansıtan Arzu Neuwirth, sorumluluk sahibi bir insan. Bunun yanı sıra görev duygusu oldukça gelişmiş. Bu sayede içerisinde yer aldığı yapımların tamamında, başarılı çalışmalarıyla ön plana çıkmış durumda. Aynı zamanda kitap okuyan, gündemi takip eden oyuncu, entelektüel seviyesi oldukça yüksek bir isim.

Ailesiyle Birlikte Dubai’de Yaşıyor

Almanya’da hayata başlayan Neuwirth, şu anda Dubai’de yaşamına devam ediyor. İki çocuğu ve eşi ile birlikte Dubai’de yaşayan ünlü oyuncu, burada da tanınmış bir isim. İki lokal filmde, başrolde oynayarak başarılı oyunculuğunu ön plana çıkarmış durumda. Bunun yanı sıra başarılı çalışmalarını sürdürüyor.

Selin'in İstanbul Konserine Yoğun İlgi! Selin'in İstanbul Konserine Yoğun İlgi!

Oyunculuk Sektöründe Yenilikçi Projelerde Yer Almaya Devam Ediyor

Oyunculuğun kendisi için pek çok sektörden çok daha önemli olduğunu ifade eden Arzu Neuwirth, kariyer hayatıyla ilgili şu sözlere yer verdi: “Başarılı bir oyuncu olabilmek için farklı eğitimler aldım. Kendimi yetiştirdim. Her zaman eksiklerimin peşinden gittim. Bu ise kendimi geliştirmeme katkıda bulundu. Eğitimin ömür boyu sürdüğüne inandığım için özellikle oyunculuk konusunda farklı eğitimler almaya devam ediyorum. Her zaman yenilikçi projelerde yer almak istiyorum. Bu nedenle sektörü yakından takip ettiğimi söyleyebilirim.”