1 gün önce SARİYER

Muharrem Ayı dolayısıyla Sarıyer Belediyesi ve Sivas Dernekler Konfederasyonu’nun belediye hizmet binasında düzenlediği oruç açma yemeğinde birlik ve beraberlik mesajları verildi

1 gün önce ESENYURT
1 gün önce TÜRKİYE

Geçmişin mirasıyla geleceğin Battalgazi’sini oluşturacaklarını söyleyen Belediye Başkan Bayram Taşkın, ‘Kaybedecek bir dakikamız bile yok’ dedi. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından hızlı bir şekilde projeleri hayata geçirmek için çalışma başlatan Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, “bu kentin çocuğuyum. Burada doğdum, burada büyüdüm burada okudum.

1 gün önce GÜNCEL

CHP Genel başkan yardımcıcı, İstanbul 3.Bölge Milletvekili ve Parti Meclis üyesi mali müşavir Özgür Karabat Ramazan’dan sonra oruçların en hayırlısı olan muharrem orucunda Başakşehir Güvercintepe Hacıbektaş-ı veli cemevinde yüzlerce can dostu ile iftarda bir araya geldi .

1 gün önce ESENYURT

Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, İSKİ’nin Avrupa 2. Bölge Dere Islahı ve Bakım Onarımı Tanıtım Töreni’nde konuştu. Her yağmurda meydana gelen su baskınları sonucu bir afet bölgesi haline gelen Haramidere’nin, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu sayesinde bir yaşam vadisine dönüştüğünü söyleyen Özer, “Temiz, ulaşılabilir, yaşanabilir bir Esenyurt için Büyükşehirle el ele verdik, tam yol ileri diyoruz. Hedeflerimiz net, liderimiz belli. Esenyurt’u hak ettiği yere birlikte getireceğiz” dedi.

2 gün önce SARİYER

Sarıyer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelinde 23 farkı noktada planlı çalışmalarını sürdürüyor. Ferahevler, Cumhuriyet, Poligon, Derbent, Büyükdere, Kireçburnu, Zekeriyaköy mahallerinde aralıksız sürdürülen asfalt ve merdiven kaplama, yenileme, tretuvar ve kilit taşı tamiri ile vatandaşların talepleri yerine getiriliyor.

2 gün önce GÜNCEL

Restoran ve kafe tasarımları, müşterilerin mekana olan ilgisini ve memnuniyetini doğrudan etkileyen kritik unsurlardır.

2 gün önce BAHÇELİEVLER

CHP İstanbul Behçelievler Belediye Meclis Üyesi ve Spor Komisyonu Başkan vekili İş İnsanı Feridun Aykut Gazeteci Yazar Hüseyin Çetiner'in hazırlayıp sunduğu Gündem Programına konuk oldu.

2 gün önce GÜNCEL

Toplumun bir çok önemli soruna parmak basan CHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Özgür Karabat bu seferde bir çok kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyen şans oyunlarını gündemine alarak bir basın açıklaması yaptı..

3 gün önce GÜNCEL