10:34 GÜNCEL

6 şubat felaketinden buyana ara vermeden, iyileştirme çalışmalarına devam eden Tulpars Arama Kurtarma derneği deprem bölgesinde depremzede çocuklarımızla 23 nisan coşkusunu kutladı.

1 gün önce SARİYER

Türkiye Büyük Millet Meclisi açılışı dolayısıyla ilan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı, bu yıl Sarıyer’de coşku ve Sarıyer Belediyesinin organize ettiği büyük bir etkinlik programı ile 3 gün boyunca kutlandı. Sarıyer Merkez’de yapılan çelenk takdimi ile başlayan kutlamalar, resmigeçit töreninin ardından yerini Mevlana ve Cumhuriyet Parkı’ndaki eğlenceli anlara bıraktı.

1 gün önce GÜNCEL

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 104’üncü yıldönümünde koltuğunu, ilkokul 3. sınıf öğrencisi Ali Selim Metli’ye devretti. Başkan Metli’nin ilk talimatları, “Bütün okullarda öğrenci dolapları yapılmasını istiyorum. Çünkü, çantalarımızı taşımakta zorlanıyoruz. Bir de okullarımızda yemekhaneler olmasını istiyoruz.

1 gün önce GÜNCEL

La Roche-Posay, dermatologlar ve cilt uzmanları tarafından önerilen bir marka olup, cilt dostu ürünleriyle bilinir. Bu markanın anahtar kelimesi "hassas ciltler için güven"dir.

1 gün önce GÜNCEL

Led Etanj Armatür, dış mekanlarda ve nemli ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış dayanıklı ve su geçirmez armatürlerdir. Genellikle endüstriyel alanlarda, bahçe aydınlatmalarında ve su tesisatlarında tercih edilir.

1 gün önce GÜNCEL

Kuvvacı Fatma ismi ile binen Fatma Ragibe Kanukuru Loğoğlu Katil İsrail terör devletinin başbakanı Binyamin Netanyahu’nun emri ile 7 Ekim 2023’den bu yana her gün bomba ve akla gelmeyen öldürücü silahların yanı sıra uyguladıkları gıda, sağlık ve yaşam malzemeleri ambargosu sayesinde şehit edilen 40.000 binden fazla Çocuk,kadın ve yaşlı Filistin’li yi öldüren Netanyahu’ya Cehennemin dibini boylayacaksın diyerek protesto etti.

1 gün önce SARİYER

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceği emanet ettiği çocuklar Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Mahmut Sedat Özsoy Stadı’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için bir araya geldi.

2 gün önce DÜNYA
2 gün önce SARİYER

Sarıyer Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir heyecanla tam da o ruha yakışır biçimde birbirinden renkli etkinliklerle kutluyor.

4 gün önce GÜNCEL

Exen Veteriner Kliniği, İstanbul'un Ümraniye ilçesindeki Tantavi mahallesinde faaliyet göstermektedir. Hayvanların sağlığını koruma ve iyileştirme amacıyla kurulan klinik, tecrübeli veteriner hekim kadrosu ve modern tıbbi ekipmanları ile pet sahiplerine hizmet vermektedir. Klinik, başta Ümraniye olmak üzere çevre ilçelerden de gelen pet sahipleri için tercih edilen bir sağlık merkezidir.