Eğlenceli dakikalar, yarışacak sporculara motivasyon oldu. Turnuva sonunda dereceye giren sporcular ödüllerini aldı.

İstanbul Times Haber Merkezi

Yaz-kış, sporun mevsime uygun olarak yapıldığı, yürüyüşlerin, turnuvaların düzenlendiği Beylikdüzü’nde bu ay Masa Tenisi Turnuvası yapıldı. Beylikdüzü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Spor Bürosu tarafından düzenlenen turnuvada, toplam 240 kişi yarıştı. Kıran kırana geçen maçlar, eğlenceli dakikalara sahne oldu. İki gün boyunca devam eden turnuva sonunda bayanlarda 15 yaş ve üzeri, erkekler de ise 15-25 yaş, 26-45 yaş, 46 yaş ve üzeri 3 grup olarak yarışarak dereceye giren sporcular kupalarını ve hediyelerini Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun elinden aldı.

Başkandan Şampiyonlarla Açılış Maçı

Sporculara moral vererek maçlarda başarılar dileyen ve açılış maçını gerçekleştiren Başkan İmamoğlu, Türkiye Milli Masa Tenisçisi ve Türkiye Şampiyonu olan Sait Polatkan ve Hasan Doğan ile maç yaptı. İki sporcunun maç öncesi yaptığı şovu turnuvada bulunan herkes büyük bir hayranlıkla izledi.

Her Yaş Grubu Sporun İçinde Olmalı

Masa Tenisi Federasyonu’ nun belirlediği ulusal ve bölgesel 10 hakem tarafından yönetilen maçları izleyen İmamoğlu, “Spora çok değer veriyoruz. Beylikdüzü’nde, her yaştan vatandaşımızı sporun içinde daha çok görmek istiyoruz” dedi.

Ödül Alan Sporcular Şöyle;

İki gün süren turnuva sonunda 15 yaş ve üzeri bayanlarda tek grup olup dereceye girenler, 1.Vildan Korkmaz, 2.Çağla Özkul, 3.Tülay Saatçioğlu, 4.Dilay Demir. Erkeklerde 15-25 Yaş 1.Doğan Acar, 2.İsmail Gül, 3.Mert Sezer, 4.Ali Hakan Taş, 26-45 Yaş 1.Murat Ekmekçi, 2.Sadi Özkan, 3.Ferhat Doğan, 4.Zeki Keskin, 46 Yaş ve üzeri 1.Ercan Özek, 2.Rüştü Mutlu, 3.Ali Yılmaz ve 4.Şuayip Yayla oldu.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı(İTHA)