Fuzulev, binlerce aileyi ev sahibi yapmaya devam ediyor. Her ay 2 yeni şube açan Fuzulev, en son açtığı Hatay şubesiyle 30 şubeye ulaştı.  Kolay konut edindirme sistemiyle ev sahibi olmayanları hedefleyen Fuzulev, Türkiye’ye ve ekonomiye duyduğu güveni yatırımla tazeliyor.

İstanbul Times Haber Merkezi / Çağla Pekgüleç 

Fuzulev’deki büyümeyi anlatan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, “2016 yılında çok çalıştık. Ülkemizin yaşadığı tüm olumsuz koşullara rağmen, istikrarına ve insanına güvendik. Türkiye’de şubeleşme noktasında vitesi yükselttik. Bugün Türkiye’nin doğusundan-batısına hızlı bir şekilde büyüdük. 30 şubeye ulaştık. Çok yakında yeni şubeler de aramızda olacak. 2017 yılında ise yüzde 80 büyümeyi ve 55 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz. 5 yılda 60 bin kişiyi ev sahibi yapma hedefimize kararlılıkla yürüyoruz” dedi. 

Fuzulev kampanyalarının özellikle dar gelirli vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördüğünü belirten Akbal, “Ayda bütçeyi zorlamayan rakamlarla vatandaşlarımızı belli bir projeye hapsetmeyerek onlara Türkiye’nin her yerinden daha erken ev sahibi olma seçeneği sunuyoruz. Açtığımız her yeni şubeyle de gençlerimize yeni istihdam oluşturacağız, bunun büyük bir kısımını Anadolu’da gerçekleştireceğiz” dedi.

Fuzul Grup Hakkında:
 
Fuzul Grup, 1992 yılında kurulmuştur.  Grup şirketleri arasında ilk faaliyete başlayan Fuzul Otomotiv çok kısa zamanda otomobil kampanyaları düzenleyen firmalar arasında lider konuma gelmeyi başarmıştır. Fuzul Grup şirketleri bünyesinde; Akva Sigorta Aracılık Hizmetleri, Fuzul Yapı, Afiyet Medikal, Fuzul Autocity, ve FuzulEv yer almaktadır.  
 Fuzul Grup, yaşanabilir alanlar oluşturmak hedefiyle 2000 yılından itibaren inşaat sektöründe de önemli yatırımlar yapmıştır. Başakşehir’de “Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus”, Kâğıthane’de “ Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları” gibi birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş ve on binlerce aileyi ev ve işyeri sahibi yapmıştır.
 
Fuzul Grup yılların vermiş olduğu deneyim ve yaratmış olduğu güven ile konut sektörüne yeni bir soluk kazandırdığı FuzulEv sistemi ile de ev almak ya da yatırım yapmak isteyen herkesi uygun koşullar ile mülk sahibi yapmayı amaçlamaktadır.