AVRASYA HASTANESİNİN ZEYTİNBURNU’NUN TANITIMINA CİDDİ BİR KATKISI OLDU

Hastanenin başarılı ve çalışkan idare amiri Gönül Dilek’in sunuculuğunu yaptığı ve 2 saat süren 25.yıl kutlama programda aynı zamanda 20 ve üstü yıl çalışan sağlık emekçilerine de plaket ve teşekkür belgesi takdim edildi.

İstanbul Times Haber Merkezi - Hüseyin Çetiner 

Sunucu Gönül Dilek’in  hazırlamış olduğu Avrasya Hastanesi Zeytinburnu yerleşkesinin 25 yıllık tarihi serüvenini ve hastanenin kurucusu Op. Dr. Hüseyin Urlu ‘un yarım asra yaklaşan hekimlik tecrübesi hakkında muhteşem bir sunum yaptı.

İlk selamlama konuşmasını hastanenin güler yüzlü sempatik hemşiresi hemşirelik hizmetleri müdür Gülay Aziret Tosun yaptı. Tosun Avrasya Zeytinburnu yerleşkesi hizmete başladığı günden bu yana çalışıyorum,bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize  teşekkür ederim dedi.

Akabinde hekimler adına medikal direktör Prof.Dr Ali Rıza Cenal kısa ve anlamlı bir konuşma yaprak Avrasya olarak bir ail olduklarını ifade ederek 25 yıldır burada çalışıyor olmak güzel bir duygu. Bizler burada sayın Op.Dr.Hüseyin Urlu öncülüğünde halkımızın kaliteli ve bir sağlık hizmeti sunmaktan dolayı çok mutluyuz dedi.

Opr.Hüseyin Urlu ise katılımcıları selamladıktan sonra şunları söyledi “ Biraz önce hikayemizi gönül hanım arkadaşımız okudu. Bir kısmını da tanıtım filminde izlediniz.Ben bu konulara çok girmeyeceğim.

25 sene önce burada hastane temeli atarken bir çok arkadaşımız dostumuz o zaman bir çok alt yapı sorunu ile boğuşan Zeytinburnu ilçesinde yatırım yapacağımız için bunu düşündünüz mü diye sorduklarını bugünkü gibi hatırlıyorum dedi. Dr.Urlu  elbette bina yapomak medilal aletler almak çok önemli ama daha da önemlisi emeklerini ortaya koyan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımızın bu samimi ve içten çalışmaları olmasaydı elbette Avrasya markası bugün bu kadar bilinmez ve tanınmazdı dedi.

Opr.Dr. Hüseyin Urlu  konuşmasını şu sözlerle tamamladı,yoğun programlarına rağmen 25.kuruluş yıl dönümü kutlama programımıza ve kıdem ödülleri takdim törenimize katılımlarından dolayı başta Zeytinburnu kaymakamı Dr. Adem Uslu ve Zeytinburnu Belediye başkanı Ömer Arısoy olmak üzere bütün katılımcılara kendim ve hastaneler grubumuz adına teşekkür ederim dedi.

ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANI AV.ÖMER ARISOY BELEDİYEMİZİN 40 YILLIK TARİNİN 25 YILINDA AVRASYA VAR DEDİ…

Tatlı Krizini Yenmenin 8 Püf Noktası ! Tatlı Krizini Yenmenin 8 Püf Noktası !

Kısa bir selamlama konuşması yapan Zeytinburnu Belediye başkanı Av.Ömer Arısoy ise şunları söyledi “Çok değerli kaymakamım,sayın muhtarlarım, Avrasya hastanemizin kurucusu Hüseyin Urlu, Remzi Yılmaz abimi uzun bir ardan sonra ilk kez görüyorum Avrasya hastanemizin in 25.yılı kutlu olsun.

Benim Zeytinburnu hikayem  Avrasya’dan önce başlar. Bugün kadaryaşanan Başarların bundan sonra daha başarılı günler dilerim.Hepinize teşekkür eder saygılar  sunarım dedi. Arısoy sunum metnini kim hazırlamış ise  onu da kutlamak isterim dedi unumu yapan idare amiri Gönül Dilek sayın başkanım ben yazdım deyince başkanda özel teşekkürü aldı.

ZEYTİNBURNU KAYMAKAMI DR. ADEM USLU AVRASYA HASTANESİ  ZEYTİNBURNU’MUZUN DEĞERLİ BİR MAKASIDIR DEDİ…

Zeytinburnu kaymakamı Dr.Adem Uslu ise yaptığı konuşmada şunları söyledi ” Hastane ismimin başına Zeytinburnu ibaresini koyarak ilçemizin tanıtımına katkıda bulunan Avrasya Hastanesi Zeytinburnu yerleşkesi yöneticilerini tebrik ediyorum.

Hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza işlerini huzuru içinde yapmalarını dilerim.

25.kuruluş yıl dönümünüzü kutlarken 25 yılı tam olarak ne sözlerle neden  tanıtım filmi ile anlatmak çok kolay değil. Kaldı ki kurucu Op.Dr. Hüseyin Urlu daha önce Çamlık hastanesi  ve diğer sağlık kuruluşları olmak üzere nerede ise yarım asırdır hastalara şifa sunan sayın Hüseyin Urlu hocamız nezdinde  bütün hekimlere başarılar dilerim .

TAM 38 HASTANE EMEKÇİSİNE HEM PLAKET,HEM DE TEŞEKKÜR BELEGESİ VERİLDİ

Etkinliğe katılan protokol üyeleri 20 ve 25 yıl çalışan hekim ve sağlık çalışanından oluşan 38 kişiye plaket ve teşekkür belgesi takdimi yapıldı.

Programın sonunda 25 yıl kutlama pastası kesildi ve Hatay yöresinin mutfağı başta olmak üzere ülkemizin nefis lezzetlerinden oluşan yiyeceklerden oluşan  bir kokteyl ile program son buldu.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

Editör: Hüseyin Çetiner