Sunumlar hem hastane çalışanlarına hem de halka açık

Yıllardır Cuma günleri devam eden seminerler dizisine  bu sefer de Radyoloji yönetim süreci ile devam etti.

İlk konuşmayı  Uzm.Dr.Hasan Murat  Dikmen yaptı .Daha sonra   ekibinde yer alan Tuğba Eren kendi alanı ile alakalı sunumunu başarılı bir şekilde yaptı.                                                                                                                                      

Betül Erçetin ‘de Emar Bt ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Seval Güner’in hazırlamış olduğumu sunumda bir çok konuya detaylı olarak tema edildi.

Radyoloji’de Misyon:

Toplumun sağlığını önemseyen ,hasta  ve  çalışan memnuniyeti odaklı, bilimsel , etik, etkin, verimli ,ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır şeklinde ifade edildi.

Radyolojide Vizyon

Akılcı sağlık hizmetleri yönetimi ulusal ve uluslararası kaliteli sağlık hizmeti sunan örnek bir kurum olmaktır.

Radyoloji’nin hedefleri  

Tıbbi görüntüleme ve tedavi hizmetlerinde hasta memnuniyetinin maksimum düzeyde sağlanması, Belirlenen indiaktörlerin hedef değerlerine ulaşılması ve bu doğrultuda ulaşılır hedeflerin korunması

Sunum yapan herkes tibbi görüntüleme hizmetleri alanında Avrasya Sağlık Grubunun son teknoloji ile yaptığını ifade ederek her geçen gün daha da geliştiğini ifade ettiler.

Sunum yapanlar anlatımlarını en yalın bir şekilde  anlattıktan sonra soru cevap bölümüne geçildi

İçlerinde Profesörlerin, Doçentlerim de bulunduğu. çok sayıda dinleyici yapılan sunumda ve verdikleri bilgiler işin uzmanları tarafından taktir ile karşılandı. .

Genel Koordinatör İbrahim Urlu  A sınıfı bir hastane olarak alacağımız her puan bizim için çok önemli dedi

Sunum ve sorulara verilen cevaplardan sonra Avrasya Hastaneler grubu genel koordinatörü İbrahim Urlu  A grrubu bir sağlık grubuyız. Bakanlık % puan üze rinde hesaplama yapıyor belli bir puanın altına düştüğünüz zaman bir alt kategoriye düşüyorsunuz. Hiçbir kurum da   geriye gitmek istemez. İşte bundan dolayı her çalışanımızın alacağımız puanlarda etki sahibi olduğunu bilmeli ve ona göre çalışmalıdır dedi.

Daha sonra  sunum yapanlara  başhekim Türkan Uslu ve genel koordinatör İbrahim Urlu Tarafından teşekkür belgesi verildi.

Kaynak  : İstanbul Times Haber Ajansı (İTAH)