Motosiklet eğitmeni ve sigortacı Emre Ercins (42), TEM Otoyolu’nda sapağı kaçırdığı için otomobilinin direksiyonunu aniden kıran bir sürücünün motosikletine çarpması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybetti. Emre Ercins’in ikiz bebeklerine hamile olan eşi iki ay sonra doğum yapacaktı.
 

MOTOSİKLET EN BÜYÜK TUTKUSUYDU


Emre Ercins bir sigorta şirketinin Bakırköy bölge müdürüydü. Meslektaşı Özge Ercins’le 2015 yılında evlenen Emre Ercins’in en büyük tutkusu ise motosikletti. Ayrıca motosiklet eğitmeni de olan Emre Ercins önceki gün Honda marka motosikletiyle yola çıktı. TEM Otoyolu Gaziosmanpaşa Sapağı’na geldiğinde, sapağı kaçıran bir otomobil sürücüsü aniden direksiyonu kırdı ve Emre Ercins’in motosikletine çarptı.
 

BARİYERLERE ÇARPTI


Emre Ercins’in kontrolden çıkan motosikleti bariyerlere çarptı. Göğsünden darbe alan Emre Ercins yaralı olarak Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı ancak hastanede kalbi durdu. Emre Ercins yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.  Emre Ercins için dün Alibeyköy’deki Veysel Karani Camisi’nde ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi.
 

HAMİLE EŞİ DOKTOR KONTROLÜNDE CENAZEYE GETİRİLDİ


Hürriyet'ten Eyüp Serbest'in haberine göre Emre Ercins’in ikiz bebeklere hamile eşi Özge camiye doktor kontrolünde getirildi. Özge Ercins cenaze namazısını, eşinin tabutunun yanına konulan bir taburede bekledi. Emre Ercins ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Kulaksız Mezarlığı’nda defnedildi.