İlçe içerisinde sıkıntısız ve huzurlu bir yaşam sağlamak adına her zaman, vatandaşı yakından ilgilendiren her konuyu masaya yatıran, taleplerini dinleyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bu kez Gürpınar Mahallesi’nin Pekmez Mevkii’nde uzun zamandır sorun olan ulaşım sorununa çözüm getirdi.

İstanbul Times Haber Merkezi

Vatandaşın yoğun talebi üzerine Beylikdüzü Gürpınar Şoförler ve Esnaf Odası ile yapılan görüşmeler neticesinde Gürpınar Mahallesi minibüs hattı güzergahı Pekmez Mevkii'ne uzatılarak ulaşım sıkıntısı ortadan kaldırıldı.

Minibüs Hattının Olacağı Yeni Güzergah...

İlçe merkezine ulaşımın sıkıntı olmaktan çıkması için güzergahı yenilenen 4 No’lu minibüs seferlerinin yeni güzergah ilavesi ise şöyle; Adnan Menderes Caddesi, Pekmez Caddesi, ardından sahil üzerinden Şen Sokak, Kız Yurdu, Dede Korkut Caddesi, Galip Esmer Caddesi ve Adnan Menderes’e geri dönüş.

Yeni Bir Minibüs Hattı da Devreye Girdi...

Nüfusun günden güne artış gösterdiği Beylikdüzü'nde bir de yeni bir minibüs hattı devreye girdi. 5 No'lu Minibüs Hattı olarak hizmete başlayan minibüsün güzergahı ise Armuttarla Mevkii’ndeki Cami yanından hareketle Gürpınar mezarlık, Sima Kent, Adnan Kahveci Mahallesi’nde bulunan Uyum Market yanından geçerek Atatürk Bulvarı’nı takiben, Enver Adakan Caddesi üzerinden E5 yolu üzerindeki Migros’a ulaşıyor.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı(İTHA)