İSRAİL TERÖR DEVLETİNİN 7 EKİM 2023’DEN BU YANA GAZZE’DE UYGULADIĞI SOYKIRIM’A TEPKİ,FİLİSTİN’E DESTEK YÜRÜYÜŞÜ VE BASIN AÇIKLAMASINA MİLLİ  VE MANEVİ DURUŞU İLE BİLİNEN FATMA RAGİBE KANIKURU LOĞOĞLU NAMI DİĞER KUVVACI FATMA NENE’NİN DUYGU DOLU ANLAR YAŞAMASI DAMGA VURDU…

Zeytinburnu 1453 Derneği öncülüğünde yapılan ve Zeytinburnu ilçesinde bulunan Zeytinburnu Dernekler Federasyonu(ZEYDEF) ve İstanbul Zeytinburnu Dernekler Federasyonu (İZEDEF)’nun destek verdiği Gazze(Filistin’e )Ye Destek İsrail’ lanet  yürüyüşü ve basın açıklaması için kalabalık bir topluluk 15 Temmuz meydanında bir araya geldi.

Zeytinburnu Belediye başkanı  Ömer Arısoy’unda katıldığı program 58.Bulvar caddesinden sloganlar eşliğinde Emine İnanç Camisine kadar yürüdüler.  Emine İnanç Camisi önünde Zeytinburnu 1453 Dernek başkanı Recep Keskin’in İsrail Terör devletini lanetlemesi,Hamas’a selam Filistin’e desteğe devam sözleri ile  bitirdiği konuşmasından sonra mazlumların zulümden kurtulması için yapılan duadan sonra kalabalık grup dağıldı.

KUVVACI FATMA NENE BASIN AÇIKLAMASI OKUNURKEN DUGULANARAK AĞLADI VE NETANYAHU’YA LANET EDEREK GAZETEMİZE VE TV MİZE ŞUNLARI SÖYLEDİ ;

Bre Büyük Katil Netanyahu !

İnsan Toğrağın sahibi değil, toprak insanın sahibidir. İşte İspatı ; İnsan ölüyor toprağa gömülüyor, çürüyüp toprak oluyor.

Şimdi Soruyorum ;İnsan mı toprağın sahibi ? Yoksa Toprak mı İnsanın sahibi ?

Bre Netanyahu ! Er Yada geç öleceksin, toprağa gömüleceksin,çürüyüp toprak olacaksın.

Filistin’in toprağını, Bütün İslam aleminin bildiği İmam- ı Gazalinin memleketi Gazze’nin toprağını almak için,suçsuz ve günahsız sivil insanlara katliam, soykırım, jenosit yaptın !

On binlerce insanı öldürdün!

Cehennemin gayya kuyusu’nda yanacaksın !

Hiçbir haham (İsrail din adamı) seni şarapla yıkamayacak,gömmeyecek,

Hz.Musa peygamber seni lânetledi .

Senin cesedin tur dağının tepesinde leş yiyici hayvanlara bırakacaklar . Haberin olsun.

İNSANİYET ADINA, DÜNYA İSANLARI !

Kuvvacı Fatma Nene sözlerini şu şekilde sürdürdü,İsrail Terör Devleti’nin kan emici başbakan’ı olan Netanyahu ve çetesinin 7 Ekim 2023’den bu yana aylardır çocuk,kadın,yaşlı ,masum demeden hastane ,okul cami ve hiçbir insani kural ve kaideye uymadan büyük şeytan Amerika’nın himayesinde  sağlanan öldürücü silahlarla hunharca katledilirken başta İslam ülkeleri olmak üzere dünyanın seyirci kalmasına isyan eden  80 yaşındaki Kuvvacı Fatma Nene yaşananlar karşısında içim kan ağlıyor.

Yaşlıyım buraya 2 baston yardımı ile ancak gelebildim ama elimden gelen bu keşke daha çok şey yapabileydim diyerek üzüntüsünü ortaya koydu.

KUVVACI FATMA NENE,BİR ÇOK KONUDA ADETA VASİYET NİTELİĞİNDE KONUŞTU… BUNLAR SON SÖZLERİM OLABİLİR…

Peygamberlerin kısaları başta olmak üzere bir çok konuda örnekler veren Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner’e lütfen konuştuklarımı kesmeden yayınlayın.

Kültür İnsanı Arısoy İle  Zeytinburnu Kültür  Ve Sanatın Başkenti Oluyor Kültür İnsanı Arısoy İle Zeytinburnu Kültür Ve Sanatın Başkenti Oluyor

16 Haziran 2024 günü 80 yaşıma girmiş olacağım.Bir ayağım artık çukurda sayılır.

Bu konuşmam bir nevi vasiyetim de sayılabilir diyerek tarihe not düşecek önemli konuşmalar yaptı.

İstanbul Times Medya Grubu olarak kendisini ülke sorunlarına adayan Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu namı diğer Kuvvacı Fatma Nene ‘ye sağlık sıhhat içinde uzun ömürler dileriz.

Sen çok yaşa Kuvvacı Fatma Nene…

Kaynak. İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA )

Editör: Hüseyin Çetiner