1948’de bu yana KORSAN İsrail Haydutları Kimi zaman babasının yanında evladının kolunu canlı yayında kırdı, kimi zaman bir köşeye sıkışıp evladını kurşunlardan korumak için çaresiz bekleyen babayı hedef gözeterek katleden bu haydut korsanlara bir şey demeyip 75 senedir ZULÜM gören Filistin halkının yeter artık deyip ölümü göze alarak ZALİM Haydutlara artık sapan devri bitti.

Biz de Havadan ve karadan sana saldırabiliyoruz dediği için HAMASI ,YANİ FİLİSTİN DAVASININ TEK YILMAZ ONURLU SAVAŞÇISINI KINAYACAK KADAR ALÇAK ,NAMUSSUZ VE ŞERFERİZ DEĞİLİM. Siyonistler kınamadan vs.vs.den değil sadece güçten anlarlar.

HİÇ KİME MOSAD BİLİYORDU AMA SES ÇIKARMADI DİYEREK KUYRUĞU DİK TUTMANIN DERDİNE DÜŞMESİN

MOSAD GÜÇLÜ,İSRAİL’İN güçlü silahları var,ADB.destek veriyor,uçağı,tankı topu tüfengi olmayan HAMAS’IN İzeddin El kasam Tugayları ne yapabilir diyerek bu dünya askerlik tarihinde ders olarak okutulacak başarıyı küçümsemek kimsenin hakkı ve haddi değildir.

HAMAS MOSAD’IN VE İSRAİL’İN KARİZMASINI YERLE BİR EDEREK SİZDEN BÜYÜK ALLAH VAR DEMİŞ VE NOKTAYI KOYMUŞTUR.

Başkan'ın, Avrupa Sosyalist Özel Oturumunda Gazze tepkisi Başkan'ın, Avrupa Sosyalist Özel Oturumunda Gazze tepkisi

Bakıyorum da bazı aklı evvel kişiler işte İsrail GAZZE’Ye girmek için bunu bahane edecek …İSRAİL o kadar azgın ve dünyayı takmıyor ki onun FİLİSTİNLİLERİ ŞEHİT etmek için hiçbir bahaneye ihtiyacı yok.

İSRAİL TERÖR DEVLETİ Filistinlilere karşı insan haklarına dikkat eden demokratik bir ülke imiş gibi bunu bahane edip Filistine saldıracakmış.Bir kez daha söylüyorum 2.300 yıldır bu siyonistlerin anladığı TEK ŞEY GÜÇ VE KUVVETTİR.

Lafı uzun edip 10 sayfa yazı yazmak mümkün ama ben buna gerek görmüyorum kısa ve öz bir şekilde bu Siyonistler İşgal ettikleri Filistin topraklarını terk edip özgür ve bağımsız bir Filistin devletinin kurulmasını TANIMADAN onlara bölgede kimse rahat uyuyamaz. 

Çünkü Filistinlilere 1948’den bu yana yani tam 75 yıldır Dünyanın en büyük açık hava hapishanesinde hayatta kalma mücadelesi veriyor. ABD’nin kurduğu Kukla Mahmud Abbas yönetimi derhal kendisini fehs edip HAMAS’a katılıp tek çatı altında acilen Filistin devletini kurmaları gerekir. Aksi halde siyonistlerin maskarası olmaktan öteye gidemesin Mahmud Abbas

Her iki  taraftan da masum sivillerin ölmesine alkış çalacak değilim ama her gün öldürülen Filistinlere ses etmeyenlerin şu an bağırması da adil ve doğru değil.

HAMAS’A SELAM OLSUN…FİLİSTİN’E SELAM OLSUN… DİK DURAN BÜTÜN ÖZGÜR İNSANLARA SELAM OLSUN…

İSRAİL TERÖR DEVLETİ HAVA GÜCÜNE GÜVENEREK GAZZE'Yİ BOMBA YAĞMURUNA TUTABİLİR HATTA BİMLERCE  FİLİSTİN'LİYİ DE ŞEHİT EDEBİLİR  AMA HAMAS'IN KURUCUS ŞEHİT ŞEYH YASİN'İN DE DEDİĞİ GİBİ İSRAİL 3.KIRK YILINDA YOK OLMAYA MAHKUMDUR.

 İstanbul Times - Hüseyin Çetiner – 09.10.2023

Editör: TE Bilisim