KATİL NETANYAHUYA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

 Kullanılması yasak bir çok silah ve bomba kullandıkları yetmezmiş gibi birçok insanın da açlıkta ölmesi için uyguladıkları gıda, sağlık  ve yaşam malzemeleri ambargosundan dolayı da hayatını kaybedenler var.

Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu, Kadın ve çocuklar başta olmak üzere en az  40.000 binden fazla Gazze’li (Filistin) insanı hunharca öldüren Netanyahu’ya Cehennemin dibini boylayacaksın diyerek 4 dilden pankart  yapıp boynuna takarak TURİSTLERİN Çoğunlukta olduğu Sultanahmet Bölgesinde protesto etti.

KUVVACI FATMA NENE, İSTANBUL TIMES TV DE HÜSEYİN ÇETİNER’İN GÜNDEM PROGRAMINDA HAKKI HAYKIRARAK BÜYÜK KATİL KASAP NETANYAHU’YU 4 DİLDEN ELEŞTİRİP ATEŞ PÜSKÜRDÜ,CEHENNEMİN DİBİNİ BOYLACAKSIN DEDİ…

Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner’in İstanbul Times Tv de hazırlayıp sunduğu GÜNDEM isimli  programında Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu namı diğer Kuvvacı Fatma Nene’yi  konuk aldı.

Peygamberler tarihinden örnekler vererek birçok konuya temas eden Kuvvacı  Fatma Nene, ABD,İngiltere,Fransa,Çin ve Rusya’nn Birleşmiş Milletler aracılığı ile bütün ülkelere zulmettiğini ifade etti.

Loğoğlu BM’nin daime 5 emperyalist ülke üye dışında BM’nin diğer üyeleri hemen istifa ederek Dünya Ezilen Milletler Teşkilat’nı kurmalarının zamanı geldi geçiyor diyerek çok anlamlı bir çağrıda bulundu.

Buna en bariz örnek de  dünya ülkelerinin % 98’i İsrail’e mahkemenin verdiği kararın uygulanmasını istediği halde sırf Siyonist İsrail’in katliamlarına sponsor olan ABD hayır dediği için uluslar arası mahkemenin kararı yerine getirilemedi. Sadece 5 ülke ve onların  sponsor olduğu devletlerin hakkı koruyan Birleşmiş Milletlerde dolgu malzemesi olmaya gerek yok diyen Loğoğlu birbirinden ilginç fikirlerini izleyici ile paylaştı.  

İŞTE O KONUŞMA

Bre Büyük Katil Netanyahu !

İnsan Toprağın sahibi değil, toprak insanın sahibidir. İşte İspatı ; İnsan ölüyor  toprağa gömülüyor, çürüyüp toprak oluyor.

Şimdi Soruyorum ;İnsan mı toprağın sahibi ? Yoksa Toprak mı İnsanın sahibi ?

Bre Netanyahu !  Er Yada geç öleceksin, toprağa gömüleceksin,çürüyüp toprak olacaksın.

Filistin’in toprağını, Bütün İslam aleminin  bildiği İmam- ı Gazalinin memleketi Gazze’nin toprağını almak için,suçsuz ve günahsız sivil insanlara katliam, soykırım, jenosit yaptın !

On binlerce insanı öldürdün!

Cehennemin gayya kuyusu’nda yanacaksın !

Hiçbir haham (İsrail din adamı) seni şarapla yıkamayacak,gömmeyecek,

Hz.Musa peygamber seni lânetledi .

Senin cesedin tur dağının tepesinde leş  yiyici hayvanlara bırakacaklar . Haberin olsun.

İNSANİYET ADINA, DÜNYA  İSANLARI !

Özgür Karabat’ın Muharrem İftarında İzdiham Yaşandı (VİDEOLU) Özgür Karabat’ın Muharrem İftarında İzdiham Yaşandı (VİDEOLU)

BİR ÇOK KONUDA ADETA VASİYET NİTELİĞİNDE KONUŞTU… BUNLAR SON SÖZLERİM OLABİLİR…

Peygamberlerin kısaları başta olmak üzere bir çok konuda örnekler veren Fatma  Ragibe Kanıkuru Loğoğlu Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner’e lütfen konuştuklarımı kesmeden yayınlayın.

16 Haziran 2024 günü 80 yaşıma girmiş olacağım.Bir ayağım artık çukurda sayılır. Bu konuşmam bir nevi vasiyetim de sayılabilir diyerek tarihe not düşecek önemli konuşmalar yaptı.

İstanbul Times Medya Grubu olarak kendisini ülke sorunlarına adayan Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu namı diğer Kuvvacı Fatma Nene ‘ye sağlık sıhhat içinde uzun ömürler dileriz.

Sen çok yaşa Kuvvacı Fatma Nene…

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)      

 

Editör: Hüseyin Çetiner