banner175
ABD emperyalizmi petrol ve menfaatleri için IRAK da nükleer silah var yalan beyanatlarıyla girdiyse; Türkiye`ye de dost müttefik adı altında savaşmadan topraklarımızı istila etmeye başladılar. Zaten ülkenin Türk silahlı Kuvvetlerini kendi ERGENEKON DESTANI ile nasıl sistem dışına ittilerse; bugün onun yerine NATO ORDUSU adı altında Mehmetçik dünya jandarmalığına gönderiliyor.

Öyle bir oyun oynanıyor ki akıllara zarar… Anlamak için ya komplocu olursun ya da deli diye adamı tıkarlar… Başka alternatifler de var tabiî ki ben acısız olanları söyledim… Anlayacağın biz yine iyi niyetliyiz de bu vampirler hiç iyi niyetli bakmıyorlar… Bundan sonra yoksul bıraktırılan ülkeler – halklar (yer altı kaynaklarına dokunamayan devletler) geriye Orta doğu toprakların da ölüm oyunları hep Müslümanlara uygulanıyor…

Şimdi ABD – AB – İSRAİL ve karşısında görünen RUSYA – ÇİN  Büyük oyuncular Müslüman coğrafyasında (menfaat sahasında) İRAN – SURİYE – TÜRKİYE Birbirine düşürmek için yalan propaganda haberler, emperyal devletlerin psikolojik haberleri 2015 yılına gelindiğinde geçmişte yaptıklarını aratmayan hatta tecrübe kazandıkça daha da canileşen bir zalim oyun…

Bu oyun eski adı SERV ANLAŞMASI olan bizi ilgilendiren tarafı ise topraklarımızın bölüşümü (yer altı kaynaklarının) menfaatler doğrultusunda emperyal devletlere dağılımını söyleyebilirim. Bu paylaşım PONTUS DEVLETİ ve BÜYÜK ERMENİSTAN kurularak Rusya `nın kontrolünde oluşan bir yapıya, bunun karşısında SURİYE, IRAK, İRAN ve TÜRKİYE topraklarının birleşiminden BÜYÜK KÜRDİSTAN hayali ama onun altında istenen gerçek BÜYÜK İSRAİL İMPARATORLUĞU`nun kurulması yatıyor.

Geçmiş söylenenlere ve söyleyenlere baktığımızda bunu göre biliyoruz. İsrail “Kürt Devleti`nin varlığı bizim menfaatlerimize gelir.” Derken, Rusya “PYD TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR.” Diyerek oyunun saç ayaklarını kurarlarken ABD ise “KARA ORDUSU OLARAK KÜRTLERİ KENDİ ORDUSU OLARAK GÖRDÜĞÜNÜ BEYAT ETMİŞTİR.”, AB Birliği ise her zaman demokrasi havariliğine soyunarak pastadan payını almasını bilmiştir. Bu söylemleri birleştirdiğimizde karşımıza “SERV HARİTASI GÜNCERLLİĞİNİ KORUDUĞUNU GÖRÜYORUZ.” Bu oyunu bozmak bu topraklarda yaşayanların en önemli amacı olması lazımken; içerdeki  “YABAN OTLARI” TUZ –BİBER ekiyorlar yaramıza diyebiliriz.
 
“Tavşana kaç tazıya tut” misali bizi maymuna çevirdiler. Emperyal güçler her noktayı öyle hesaplamışlar ki “tavşanın suyunun, suyunun suyunu” bile kazanç yapıyorlar. Bu bölge halkını kendine kırdırıyorlar, yetmez silah satarak iki tarafa paraya para demiyorlar, yetmez yer altı kaynaklarını emiyorlar, yetmez bu toprakları kendilerine kalacak şekilde parselliyorlar, yetmez bu toprakların halkı kendi menfaatleri için savaştıklarını sanarken; aslında emperyal vampirlere çalışırlar ruhları bile duymaz. 

Biz ne mi yapıyoruz?

İslam Kalkınma Örgütünü kuran (petrol şeyhleri ve ABD (NATO)- İSRAİL`dir. Bu örgütün amacı başta Kemalist Türkiye`yi, Nasır`ın MISIR`ını, Binbella`nın CEZAYİR`ini (BADBUNGU), IRAK`ın Saddam HÜSEYİN`nin, LİBYA`nın Kaddafi`sini şimdilerde önce SURİYE`nin ESAD`ını yıkmak için kurulan İslam Kalkınma Örgütü`dür. Geriye dönüp baktığınızda amaçlarına ulaşmışlardır.  Faysal Vakfı ve Tayip Erdoğan`nın “hizmet ettiği İSLAM” HANGİ İSLAM`dır. Tabiki CONİ İSLAM`ı(feto tipi)-(CIA İSLAM`ı)`dır.

Geriye dönüp baktığınızda Irak`ta 3 milyon Müslüman`ın ırzına –namusuna, birçoğunun ölmesine, diğerlerinin topraklarından kaçmasına ve özgürlüklerinin emperyal güçlerin elinde yok olmasına sebep bu coğrafyada devlet yönetenlerin suçu olmadığını söylemek en büyük hainliktir. 

Bugün Arap şeyhlerini – Fetullah Gülenlerin güvenliğini sağlayan Pentegon –CIA`dır. O zaman bu yaşananlar EMPERYAL ŞERİATI (İSLAM`ı) ve onun İsrail güdümündeki Kürt Kontgerillası değil midir?

Mısır`ın HÜSNÜ MÜBAREK`in 40 yıl yönetmesini daha sonrasında ise onları indirip bir kukla oyunu gibi istediğini yapan bu emperyaller, daha öncesinde MISIR`ın (ABD VE İSRAİL, in NATO ordusu) ile 1955 – 1963 SAVAŞLARINDA Nasır`ı yendiren, BİRLEŞİK ARAP CUMHURİYETİ`ni yıkan MÜSLÜMAN KARDEŞLER – HİZBULLAHLAR adı altında böl – parçala – yönet emperyal güçlerin oyunlarına doymak bilmeden hep aynı çorbayı içmedik mi?

Bu nasıl Müslümanlık? 500 yıldır emperyal işgali altında her gün canlarımız bombalar altında ölüme doymayan insanlar gibi aklımızı kullanmadan koşmak bir anlamsızlık bir dolambaç  (labirent) gibi beynimin içinde beni kemiriyor. Aklını kullanma yürekliliğini gösterecek bu topraklarda bir kıvılcım yok mu (ATATÜRK DÖNEMİ HARİÇ)?
Bir ATATÜRK TÜRKİYE`si kalmıştı elde avuçta bağımsız olan onu da Yeni Vahdettinler – Tevfik Paşalar – Damat Feritler – YCHP – MİLLİ Görünen MHP ama isnepte olan bütün unsurlarımız emperyal  ABD – AB – İSRAİL – NATO`nun sömürge uşakları oldular…

İşte buradan R.TAYYİP ERDOĞAN`ın AKP`nin ve diğer bütün unsurlarımızın İSLAM DÜNYASINA hizmetinin karşılığı olarak bütün ORTADOĞU İSLAM COĞRAFYASINI (MENFAATLER DÜNYASINI), HAÇLI HIRİSTİYAN EMPERYALİZMİNE ve SİYONİZM`in ayaklarının altında köle bir sömürgeye doğru götürmesine müsaade ettik…
AKP VE BÜTÜN unsurlarla beraber BOP`un TÜRKİYE CUMHURİYETİ`ni yok etmek için kullandığı jan janlı DEMOKRASİ`dir.

AKP VE BÜTÜN unsurlarla beraber KÜRT AÇILIMI, TÜRKİYE CUMHURİYETİ`nin parçalanma sürecinin süslü püslü SERV ANLAŞMASI`dır.

Geçmişte bu toprakları kanla kazanan KEMALİST ATATÜRK`ü beğenmeyenler, bugün seçimlerle HALKIN gözünü boyayarak, cahilliklerine cahillik katarak bir hiç uğruna emperyallerin yönetime getirdikleri kuklaları seçiyoruz. Kazananı belli partilerin, tabanları gerçek, yönetimleri ise emperyal olan partilerle seçime gidiyoruz. Her şeyi ile yalan olan bu seçimler hep bizden bir şeyler alıp götürüyor… Bütün bu SEÇİMLER 1938`den bugüne ulusal kurumlarımızı gayri ulusal kurumlara dönüştürmekten başka işe yaramayan bir düzenin içinde kendimizi tatmin etmekten başka bir şey yapmıyoruz…

Şu an en son düşürdüğümüz “RUS SAVAŞ UÇAĞINI” nasıl okumalıyız. Yukarıda yazdıklarımdan anlatmaya çalışıyorum. Birazda siz aklınızı işletin, ipucumu istiyorsunuz. “HER GÖSTERİLENİ KENDİNİZ BİLMEYİNİZ.” 
Son söz tabiî ki MUSTAFA KEMAL ATATÜRK`ÜN;

“TBMM hükümetinin ordusu ülkeler almak ya da saltanat yıkmak veya kurmak için şunun bunun elinde ihtiras aracı olmaktan uzaktır. İnsanca ve bağımsız yaşamaktan başka amacı olmayan ulusun aynı ideal ile duygulu ve yalnız onun emrine uygun ve sadık öz evlatlarından oluşan saygı değer güçlü bir topluluktur.”
Buradan ne mi anlıyorum? 

Cevap veriyorum…

ABD – AB – İSRAİL – NATO – FETO – SOROS – CFR – MASON – LİONS – LOTERYAN ATATÜRKÇÜLERİNE KARŞI, GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK`ün düşüncelerinden daha ileri giden bir yapıya dönmedikçe;
“KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRLERİNİ YOK EDENLER”…    

Sevgi ve saygılarımla içimizdeki yaban otlarından temizlenmiş bir mücadeleye…

İstanbul Times /Murat Akbaş

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner186

banner189

banner169