banner196

Türkiye Güçlü Olmak Zorunda

Haydutluğu kurulduğu 1765 ‘den bugüne kadar yaşam felsefesi haline getiren Amerika Birleşik Devletleri, Donalt Trump’ın başkan olmasından sonra ABD'nin FETÖ'sü konumunda olan Evanjelistlerin baskısı devlet idarecileri üzerinde iyice arttı.

29 Temmuz 2018 Pazar 13:21
Türkiye Güçlü Olmak Zorunda
banner171
Pastör Bronson ABD'nin FETÖSÜ Evanjelist Tarikati İçin Çok mu Önemli bir kişi ?

ABD toplumu içinde % 30'lara varan desteği olan FETÖ benzeri bir yapılaşma olan Evanjelist Tarikati üyesi olan Rahip Bronson için Türkiye 'yi alenen tehdit eden Başkan Donald Trump ve adamları siyonistlerin savucusu olan Evanjeslitler tarafından tehdit mi ediliyor ?

İstanbul Times Haber Merkezi / Hüseyin Çetiner

Evanjelist ne demektir ?

Evanjelizmin sözlük anlamı, “kutsal kitaba yönelmek”tir. Kelimenin kaynağı yunancada “iyi haber” veya “müjde” anlamına gelen “evangelion”dur. Ancak bugün için evanjelizm, Amerika’daki Hıristiyan toplumunun en tutucu ve radikal kanadını ifade etmektedir.

Evanjelikler, eski ahitin(Tevrat ve Zebur) yahudilerin Tanrı’nın seçilmiş halkı olduğu, kutsal toprakların(Kenan diyarı veya Arzu Mevud) yahudilerin malı olduğu, Yahudilerin Mesihin gelişiyle birlikte bir dünya egemenliğine ulaşacakları gibi kehanetlerini tamamen kabul ederler.

Bu konuda kendilerine düşen en büyük görevin ise Yahudilerin dünya egemenliğine destek olmak olduğunu düşünürler.

Bu bakımdan bir nevi Hıristiyanlık ve Yahudiliğin karışımından meydana gelen ve Protestanlığın bir alt mezhebi olan Evanjelistlere “Siyonist Hıristiyanlar” da denmektedir.

Bugüne kadar Sultan II.Abdulhamid, Atatürk ve Tayyip Erdoğan bu tarikati ürküten çalışmalar yaptı

Bu sapık ve Siyonistlere hizmet eden tarikat için bugüne kadar Sultan 2.Abdulhamit, Mustafa Kemal Atatürk ve Recep Tayyip Erdoğan gerçek manada yuvalarına çomak sokacak kadar cesur hareketler yaptı.
Kısa bir süre önce İsrail terör devletinin Masum Filistin Halkı üzerine bomba yağdırması ve Mescid-i Aksayı kuşatması sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İsrail'i eleştiren konuşmasından sonra İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Erdoğan'ı sert bir şeklilde eleştirmesinden sonra Donald Trump ve adamlarının Türkiye 'yi ve Erdoğan'ı basın önünde sert ve diplomasi kuralları çiğnenerek Mahalle ağzı ile "Hemen Evanjeslit olan papaz Bronson'u serbet bırakın" ifadeleri çirkin ve nefret kokan bir yaklaşım idi. Trump'un Yahudi olan damadı Kuşner'in katkıları ile de Evanjelistler iyice şımardı.

Türkiye'ye parmak sallayanlar da Papaz Bronson'u hemen serbest bırak demelerinin işlerini zora soktuklarının farkında. Amaçları da Papaz Bronson'un serbets kalması değil Türkiye ve Erdoğan'ı ne kadar zor durumda bırakırız biz ona bakalımın derdinde oldukları çok bariz ve açık.

Kameralar önünde Türkiye'yi zorda bırakma niyetinde olan ABD'li yetkililerin papaz Bronson'u hemen serbest bırakın söylemlerinin arkasında gerçekten serbest kalmasını istedikleri için değildir.

ABD ve Siyonistler Papaz Bronson'un serbest kalmasını istemiyorlar

ABD ve Siyonistler gerçekten Papaz Bronson'un serbest kalmasını isteselerdi kameralar önünde Türkiye'yi tehdit etmeyi değil diplomasi alanında ve perde arkasında çalışma yapar zaten ev hapsine çıkarılan Evanjelist Papaz'ın yargı marifeti ile serbest kalması adına çaba sarf ederlerdi.

Tam tersi olan kameralar önünde açıklamalar yapıp Türkiye'yi tahrik edip Papaz'ın cezaevinde kalmasını sağlayarak İsrail'in Türkiye'ye ekonomik olarak zor durumda bırakma hamlesine destek verdikleri açık bir şekilde yapılan açıklamalarda görülmektedir.

ABD'nin sert kaba ve diplomasi dilinden uuzak bir şeklilde heemen papaz'ı serbest bırakın sözlerinden sonra Türk yargısının hadi serbestsiniz nereye giderseniz gidin demeyeceklerini adı gibi bildikleri halde sadece siyonstlerin Türkiye'yi uluslararası alanda zorda bırakmak adına bu açıklamayı kaba bir şekilde yaptırdıklarını bilmemesi için çok saf olmak gerekir.

ABD'de yasalar var da Türkiye'de yok mu ?

İstanbul Times Tv Özel You Tube kanalı olarak İstanbul sokaklarında vatandaşa ABD'li yetkililerinin Papaz Bronson için Türkiye ve Erdoğan'ı kaba bir şekilde tehdit ediyorlar neler söylemek istersiniz sorumuza vatandaşın % 98'i ABD 'de yasalar var da Türkiye'de yok mu ?

15 Temmuz hain darbe girşimi ile 251 vatandaşımız şehit eden,2 binden fazlasını gazi yapan ve şu an ABD güdümünde çiftlikte hain çalışmalarına devam eden FETÖ'yü neden Türk yargısına teslim etmiyor diyerek ABD'nin papaz için çok ısrarcı olmasını anlamadıklarını ifade ettiler.

Siyasi görüşünüz ne olursa olsun dış konularda milli bir duruş sergiledikleri müddetçe hükümeti desteklemek gerekir

Bir çok konuda dik duran ülkenin devlet başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetini millli konularda yalnız bırakmamak gerekir.

Rahip Bronson'ın üyesi olduğu Evanjelistler siyonistlerin menfaatleri için çalışan tehlikeli ve sapkın bir yapıdır. Yahudilerin hayal ettikleri arz-ı mevud'a ulaşmaları adına taşeronluk yapan Evanjelistlere boyun eğmemek gerekir.

Hiç bir ülke Haydut ABD yönetimine ve Dünyayı kan ve gözyaşına boğan siyonistlere imkan vermemelidir

Bir Bakıyorsunuz biz olmazsak Körfez Arap Devletleri yaşayamaz. Onlar bizim dış borcumuzu ödemek zorunda diyerek Suudi Arabistan’dan silah alımı adı altında 300 milyar dolar, Katar ve diğer Arap ülkelerinde de hatırı sayılır parayı alıyor.

Casusluk ve Terör örgütüne yardım ettiği gerekçesi ile Türkiye’de tutuklanan Pastör’ü (papazı)hemen serbest bırakamazsanız bu sizin için kötü olur diyerek Türkiye’yi alenen tehdit edecek kadar kaba olan ABD’nin karşısında dim dik durabilmek için Türkiye’nin Ekonomik, Siyasi ve askeri olarak çok güçlü olması gerektiği ifade ediliyor.

Siyasi görüşünüz ne olursa olsun dik durduğu sürece dış konularda hükümetin yanında durulması gerekir.

Trump ve siyonistlerin Türkiye 'yi tehdit etmelerine karşın Hükümetin ve Erdoğan'ın destekçisi olunması milli bir duruştur.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner169