banner175
banner170

Ak Parti’de Önce Namaz Sonra Kahvaltı
Cami cemaati bu uygulamayı çok sevdi

Ak Parti tarafından yıllardır yapılan uygulamayı nasıl bulduklarını sorduğumuz cami cemaati uygulamanın çok güzel olduğunu  ifade ederek Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver ve yardımcılarına teşekkür ettiler.

İstanbul Times Haber Merkezi /Özel Haber  


Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver’de şunları söyledi “İlçe başkanı olduğum günden bu yana cami cemaatimiz ile beraber önce sabah namazı akabinde caminin çayevinde Mahalle başkanlarımızın ikramı olan kahvaltımızı yaparak cemaat ile sohbet edip mahallede ve camide yaşanan aksaklık ve sorunlar var ise istişare ediyoruz. Hiç bir zaman burada siyaseti ön plana çıkarmadık.

Amacımız ülkemize hizmet etmektir. Siz sordunuz diye bir kaç kelam etmek isterim. Cumhurbaşkanımız  Dünya 5 ten büyüktür dediği için ülkemizin başına bele getirmek için neler yapıldığı hepimiz görmekteyiz. Ama Allah’ın izni ile hepimiz bunlarla başa çıkmak için el birliği ile çalışacağız “
dedi.

Zeytinburnu İlçe Müftülüğünde Din Görevlisi olan  Şaban Hoca ise şunları söyledi. ”Ülkesini savunan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yerinde kim olsaydı ben ona destek olurdum. Çünkü burada söz konusu olan A partisi veya Z partisi değil. Oyun kadar büyük ki bizi bizimle vurmak için aramıza öyle hainler sokmuşlar ki bunu 15 Temmuz 2016 da hep beraber gördük. Artık ülke olarak insan olarak  savunmada çıkmamız lazım. Ben ülkemizin önünü açık ve aydınlık görüyorum. Allah ülkesi için  İslam dini için çalışan herkesin yolunu açık etesin dedi.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×