banner175
ABD de Nebraska Üniversitesinde bir seri fare deneyi yapılmıştır. Bu deneyin yapılış amacı toplumların yönetilmesi, yönlendirilmesi için hayvanlar üzerinden tespitler yaparak sonuçlarını değerlendirerek gerçek hayatta uygulamışlardır.
Bu FARE DENEYİNE BAKARSAK;
1.       DENEME: 40 Adet fare alınmış bir kafese koymuşlar. Farelere 40 farelik yiyecek verilmiştir. Bir hafta süre ile yapılan gözlemlerde FARELER ARASINDA farklı bir yaşamsal sorun yaşanmamıştır.
2.       DENEME: Farelere 35 farelik yiyecek verilince farelerde huzursuzluk baş göstermeye başlamıştır. 
3.       DENEME: Farelere 30 farelik yiyecek verilince farelerde anarşi başlamıştır.
4.       DENEMEDE İSE; Farelere 25 farelik yiyecek verilince fareler birbirini yemeye başlamıştır.
Bunun tersi bir denemeler de yapılmıştır. Bu denemede ise verilen yiyecek sabit tutulmuş fakat farelerin çoğalmasına izin verilmiştir.
1.       DENEME: 40 Adet fare alınmış kafese konmuş. Farelere 40 farelik yem verince bir sorun yaşanmamıştır.
2.        DENEME: Farelerin çoğalması ile 45 adet olunca huzursuzluk baş göstermiştir.
3.       DENEME: Farelerin çoğalması ile 50 adet olunca anarşi baş göstermeye başlamıştır.
4.       DENEME: Farelerin çoğalması ile 60 adet olunca birbirlerini yemeye başlamışlardır.
Fare deneyleri ile EMPERYALİST SİYONİSTLER bütün dünyada ve Türkiye`de içindeki yandaşları, Truva atları ile birlikte az gelişmiş ülkelerde bu deneyleri uygulamışlardır. Bu uygulamalarda sömürgeci doğum kontrolü yöntemlerinden en uygun yönetimin seçilmesi ve uygulanması için kullanmışlardır.
TÜRKİYE` ye baktığımızda bu fare deneyin ikisini de aynı anda uygulamışlardır. Yani hem farelere verilen yiyecekler azaltılması hem de farelerin çoğalması deneyi TÜRKİYE HALKI üzerinde içimizdeki yandaş ve Truva atları ile birlikte uygulanmıştır. Yani deney hayvanlarına uygulanmayan biz TÜRKLERİN başına gelmiştir.
 Bu NÜFUS ARTIŞI olmakta ve aynı anda buna karşılık yiyecekler; ENFLASYON -  AÇIK BÜTÇE  -  ZAMLARLA azalmaktadır.
NÜFUS ARTIŞI +ENFLASYON + AÇIK BÜTÇE + ZAMLAR: BİR ÜLKENİN YIKIM ve SÖMÜRÜLME REÇETESİ (SİYONİST EMPERYALİST SİSTEM)
BUNA HİZMET EDEN TARİKAT – SİYASET – TİCARET BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİNİ KURMUŞLAR
Bu yaşadığımız olaylar 1950`lili yıllardan bugüne ihanetler yavaş yavaş sindire sindire topluma içimizdeki truva atları ve yandaşlarıyla hayata geçirmişlerdir. Fare deneylerinde; hem yiyeceği azaltmak hem fareleri çoğaltmak deneyi yoktur. Fakat TÜRKİYEMİZDE AKP DÖNEMİNDE bu deney uygulanmaya konmuştur. Hem nüfusumuz artmıştır ( 3 çocuk yapın üretmeseniz de), hem de emeklimize, memurumuza ve çalışanımıza verilen ücret % 40 oranında azaltılmıştır.
2000 yılında hazinemizdeki gelir: 100 milyar Türk lirası idi. Bu arada çeyrek altın ise 24 Türk lirası idi. Yani hazinemizin geliri ile 4.179.000.000 adet çeyrek altın alım gücü var idi.
2014 yılında hazinemizdeki gelir: 403 milyar Türk Lirası idi. 2014 yılında çeyrek altın ortalama olarak 167 Türk Lirası idi. 403.000.000.000 / 167 = 2.574.000 adet alabiliyorduk.
Bu hesapların yanında Türkiye nüfusu 2002 yılında 67 milyondan, 2014 yılında ise 76 milyona çıkmıştır. İşte yaşadığımız olayların temel sosyal ekonomik nedeni ayan – beyan ortadadır. Bu bilgiler ışığında hükümetin fert başına milli gelirin şu kadar yükseldiğini söylemektedir. Hazinenin resmi rakamlara göre iflasa doğru giderken; en az 3 çocuk isteyerek iflasımıza tuz – biber ekilmektedir. Bugün yaşadıklarımızın bilimsel açıklaması budur. Fakat hiçbir yönetici ve makam bu ihaneti rakamlarını telaffuz etmemektedir.
Buna başka bir örnek ise;
1979 MALİ YILI:
BÜTÇE GELİRLERİ: 370 MİLYAR TL
PLANLANAN GİDERLER: 395 MİLYAR TL
GERÇEKLEŞEN GİDERLER: 608 MİLYAR TL
GERÇEKLEŞEN GELİRLER: 556 MİLYAR TL
GERÇEKLEŞEN BÜTÇE AÇIĞI: 52 MİLYAR TL
 
1980 MALİ YILI:
 
BÜTÇE GELİRLERİ: 694 MİLYAR TL
PLANLANAN GİDERLER: 739 MİLYAR TL
GERÇEKLEŞEN GİDERLER: 1.078 MİLYAR TL
GERÇEKLEŞEN GELİRLER: 957 MİLYAR TL
GERÇEKLEŞEN BÜTÇE AÇIĞI: 121 MİLYAR TL
12 Eylül darbesi öncesi ve sonrası değerler önünüzde durmaktadır. Bu değerler TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN para oyunları ile yıkılması tuzaklarının uygulanmasıdır. O günden bu yana bütçe açıklarının hiç azalma olmamış hatta o günleri bile aratan uygulamalar dahi yapılmamıştır. Bizi kimler yönetiyor ve biz yönetenler kimlere hizmet ediyoruz? Yapılan bütün uygulamalar halka hizmet adı altında elimizin altından bütün değerlerimiz alındığı gibi yerine bırakın koymayı bir mirasyedi edası ile hareket ediyoruz.
 
1950`li YILLARDA İSE:
 
GERÇEKLEŞEN GİDERLER: 146.805.170.000 TL
GERÇEKLEŞEN GELİRLER: 100.357.000.000 TL
GERÇEKLEŞEN BÜTÇE AÇIĞI: 46.448.170.000 TL
Bütçe rakamları 6 sıfır atıldıktan sonraki rakamlardır. Yeni Türk Lirası ve Lira birimleri karışıklığa meydan vermemek amacıyla TL olarak yazılmıştır. Aslında altı sıfır atılarak insanlarımız kandırılmaktadır. Paramız aynı paradır görüntü jan – janlanmıştır…
 
Sevgi ve saygılarımla bu yazının devamı ve ATATÜRK`ün çözümü nelerdir?  Bir sonraki yazımızda “TOPLUMLARI KOBAY YAPMIŞLAR OYNUYORLAR  - II”… atamirası ulus… muratakbaş
Kaynakça: 1 Kasım 2015 Seçimleri ve Acil Sorunlarımız – Or.Dr. Aytekin ERTUĞRUL – TOGAN YAYINCILIK 

İstanbul Times / Murat Akbaş 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner186

banner169