banner175

Başbakan Erdoğan Gazze Oturumunu terk etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Benim için Davos bitmiştir" dedi ve oturumu terk etti.

Başbakan Erdoğan Gazze Oturumunu terk etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Benim için Davos bitmiştir" dedi ve oturumu terk etti.

29 Ocak 2009 Perşembe 21:48
Başbakan Erdoğan Gazze Oturumunu terk etti
banner171

İsrail Cumhurbaşkanı Peres'in açıklamalarını protesto eden ve ve oturum başkanının kendisine kısıtlı söz verdiğini söyleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Benim için Davos bitmiştir" dedi ve oturumu terk etti.

İsrail Cumhurbaşkanı Peres'in yaklaşık 25 dakika konuştuğunu, kendisine 12 dakika süre verildiğini söyleyen Erdoğan, Peres'in sürekli kendisine dönerek yüksek sesle konuşmasına tepki gösterdi. Peres'i eleştiren Erdoğan, "Sayın Peres benden yaşlısın. Sesin çok yüksek çıkıyor. Çünkü bunun nedeni suçluluk psikolojisidir" dedi. Erdoğan, "Ben, 'Filistin'e tankların üstünde girmeyi seviyorum' diyen İsrail başbakanları gördüm' ifadelerini kaydetti. "Zulme alkış tutanları da kınıyorum" diyen Erdoğan, Tevrat'ın 6. maddesinde "öldürmeyeceksin" dendiğini anlatırken, oturum başkanı kendidine müdahale etti.


Durumu protesto eden Başbakan Erdoğan, "Benim için Davos bitmiştir, bundan sonra da Davos'a gelmem" dedi.Uluslararası ilişkiler uzmanları'nın öne sürdüğü hiçbir gerekçe İsrail'in Masum halkı öldürmesini gerekli kılmaz.

Başbakan Erdoğan'ın davranış ve tutumları Namuslu her insan ve devlet iderecisinin yapması gereken çıkışlardır.İsrail Birleşmiş Milletler güvencesinde olan okullar,hastaneler dahil aklına estiği yerleri burada silah saklıyorlar diyerek bombayacak akabinde Prof.Dr.Hüseyin Bağcı gibi insanlar Başbakan Erdoğan'ı daha sakin olmaya devat edecekler.Erdoğan bir dış işleri bürokratı değil o Türk halkının temsilcisidir.Türk halkı tarih boyunca nerede bir haksızlık ve zulüm görmüşse ona karşı durmuştur.Erdoğan'ın gösterdiği tepkiyide bu milletin bir talabi olarak görmek gerekir.

Mazlum ve Mahsun Filistin halkını katleden İsrail Terör devleti'nin Cumhurbaşkanı Şimon Peres kalkıp dünyayı özelikle Arap "Liderciklerin"i uyuşturdukları gibi Türk ulusunun iki numaralı temsilcisi olan BAŞBAKAN Erdoğan'ı da uyuşturabileceklerini düşünüyorlar ancak Erdoğan Buna boyun eğecek bir Lider olmadığını  İsrailin Gazze katliamından bu yana ispatlamış oldu.

ŞİMON PERES ERDOĞAN'I ARAYIP ÖZÜR DİLEMİŞ:

iSRAİL tarih boyunca zoru gördüğünde itaat,ferahlığı gördüğünde de isyan eden bir millet olduğunu kanıtlamış durumda.Şimdi denilecek ki İsrail hangi zorluğu gördü.Bunun bir çok cevabı var ilki Uçaklarının Konya'da eğitim uçuşları yaptığı bilinen bir gerçektir. İsrailli yetkililer Türkiye'nin sabrını taşırırlarsa Türkiye'nin Arap liderlerini devre dışı bırkararak Arap halklarını arkasına alarak israil'in güdümüne giren Arap liderciklerinin mevzilerini kaybetmeleri halinde ne tür zorluklar yaşayacağını düşünmüş olmalı ki hemen Erdoğan'ı arayıp Özür diledi.Yoksa yahudilerin menafaati olmazsa özür dilemezler.

İSRAİL'in SEÇKİN GAZETESİ HARETZ BİLE MÖDERATÖR'ÜN BAŞBAKANI PROVAKE ETTĞİNİ SÖYLERKEN CHP'NİN SADECE YEREL SEÇİM DE BU HAKLI ÇIKIŞLAR KARŞISINDA OY KAYBEDECEĞİNİ DÜŞÜNMÜŞ OLMALI Kİ TÜRKİYE BİTTİ DİYEBİLİYOR.

TÜRKİYE BİTMEDİ

Hiçbir devlet  412 yıl orta Doğuda hüküm sürmüş Türkiye'yi bu konuda devre dışı bırakamaz.İsrail Arap haklarının Erdoğan lehine sevgi gösterileri yapmasına fena halde sinirleniyorlar ve bozuluyorlar.Eğer biz Türkiye'yi kızdırırsak zaten başta Filistinliler akabinde Arap halkları kendi lideciklerinden çok Tayyip Erdoğan'a itibar ettikleri için Şimon Peres aynen Erdoğan'ı kaybetmemek adına özür diyleyip Erdoğan'ı kızdırıp iyice kendimizden uzaklaştımayalım diyerek ucuz ve basit olan özür ile işi bitireceklerini düşünüyorlar. 

Henry Ford  Beynelminel Yahudi isimli Kitabında Anyen Şunları Yazıyor :Yahudiler Protokol Yapaparak Dünyayı nasıl ele geçireceklerini kayıt altına almışlardır."

Yabanlcıları öylesine yorgun hale getreceğiz  ki hiçbir karışıklığa meydan vermeden dünya hükümetlerinin tamamını içinde eritecek tek bir devlet kurabilmemizi mümkün kılacak uluslararası bir gücü bize vermek zorunda kalacaklardır"Yabancıların Milli Eğitimlerini öyle yönetmeliyiz ki teşebbüsü ele almaları gereken kritik anlarda çaresizlikten elleri yanlarına düşsün"!...(BEŞİNCİ PROTOKOL)

Bu protokoller kendiliğinden olmuyor.Yahudiler bunları kayıt altına almışlar ve ona göre plan program yapıyorlar.Bu Kitapta daha bunun gibi yüzlerce protokol örneği mevcut. Başka bir protokol örneği vererek bu konuyı kapatmak istiyoruz. 

"Bize karşı koymak cüretinde bulunan bir ülkeye,başka komşu bir ülkeyi kullanarak savaş çıkarmalyız.Eğer komşu ülkelerin hepsi birden bize karşı ayaklanmaları söz konusu ise bu takdirde yeniden bir dünya harbi çıkarmalayız.

Evet işte böyle...ERDOĞAN mazlum dostu bir halk kahramanı olmaya aday bir başbakan.Süslü kelimeler ve uluslararası martavallarını artık bir kenara bırakmanın zamanı geldi.Eğer sölenen o kural ve kaidler geçerli olsaydı alim İsrail binlerce kadın ve çocuğu öldürmezdi. 

   

 

 

 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner186