banner175
banner170

Sarı Platform coştu
“Ortak paydamız Sarıyer”dir, Sarıyerli olmaktır” anlayışından hareketle toplumun çeşitli kesimlerini bir araya getirilebilmeyi başaran derneğin organize ettiği gece bu anlamda adeta bir başka geceydi.
 
Gecede sunuculuğu, anlattığı fıkralarla geceye renk katan Karadeniz TV ve Radyo sanatçısı Oflu Ali üstlendi. Volkan Show Grubu müzik dinletisinin ardından Dernek Slayt gösterisi ile programa devam edildi.
 
“ORTAK PAYDAMIZ SARIYER’DİR”
Sahneye davet edilen Dernek Başkanı Mustafa Bakır yaptığı konuşmada “ İlk günden bugüne kadar bizi destekleyen Belediye Başkanımız Şükrü Genç’e, faaliyetlerimizde bizleri yalnız bırakmayan Ak Parti, MHP ve CHP İlçe Başkanlarımıza, Spor camiasının kıymetli başkan ve temsilcilerine, iş adamlarımıza, çeşitli kesimlerden tüm katılımcılarımız ile geçmişten bugüne dek derneğimize emek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sarı Platform ile ilgili bir şey söylemek istiyorum. 30 yıl önce Sarıyer’e gelmiş olabilirsiniz. Bir gün önce de Sarıyer’e gelmiş olabilirsiniz. Mesleğiniz, siyasetiniz, fikirleriniz, hayat görüşünüz farklı olabilir ama hepimizin ortak paydası Sarıyer’dir, Sarıyerli olmaktır. Biz bu bağlamda Sarıyerli hemşerilerimizle birlikte güzide Sarıyer’imizi, bırakın İstanbul’u, bırakın Türkiye’yi, bir dünya markası yapmak zorundayız. İnanıyorum ki Sarıyer’i, Avrupa’ya, dünya ya layıkıyla tanıtmanın yolu bu birliktelikten, bu dayanışmadan geçiyor” dedi.
 
Dernek Ombudsmanı Cemal Beşkardeş’in şiir’ini okuması, Belediye Başkanı Şükrü Genç’in konuşması ve Plaket takdimlerinin ardından sevilen sanatçı Nejat ALP’in şarkıları ile coşku ve eğlence doruğa ulaştı. Gece 30 adet hediye çekilişi ile sona erdi.
 
KATILIM ÜST DÜZEYDEYDİ…

Sarı Platform Derneği’nin Başkan ve Yönetim kurulu üyelerinin tam kadro hazır bulunduğu geceye, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Başkan Yardımcısı Recep Yel, Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Uzan, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Erdal Çoban, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve Yönetim Kurulu Üyesi Yeter Büyükdurmuş, Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Tamer Taşpınar, İ.A.S.K.F. Başkanı Ali Düşmez, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, İlçe Gençlik Spor Müdürü Namık Şişman, İlçe Tarım Müdürü Yavuz Acar, İstinye Devlet Hastanesi Eski Başhekimi Cengiz Tamer, Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ali Ergenç, ve Belediye Halkla İlişkiler Müdürü Saadet Ergenç, Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri Halil Canarıkan, Cemil Özbalta, İsmail Bülbül, Hüseyin Coşgun, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri Gökan Zeybek, Erdal Sarıgöl, Erol Aydın, İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Bozan, CHP Sarıyer Eski İlçe Başkanı H.Serdar Sarıoğlu, Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak, Ferahevler Mahalle Muhtarı Turan Öztürk, Kireçburnu Spor Kulübü Başkanı Yaşar Kalender, Rumelikavağı Spor Kulübü Başkanı Varol Aydın, Dernek başkanları, İş adamları, Medya mensupları ile çok sayıda davetli katıldı.
 
Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×