banner175
banner170

Başkan Genç, Çamlık Parkını açtı…
7.500 m²’lik alan üzerine kurulan; içerisinde seyir terasları, çocuk oyun grupları, amfi tiyatro, 43 adet piknik masası bulunan parkın, mahalle sakinlerinin büyük desteği ile kısa sürede tamamlandığı ifade edildi.

İstanbul Times Haber Merkezi  

DANS VE HALK OYUNLARI GÖSTERİLERİ SERGİLENDİ

Törenin başında Sarıyer Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (SAGEM) öğrencileri dans gösterisi, Ayazağa Giresun Eynesil Kemaliye Köyü halk oyunları ekibi ve Sarıyer Hüseyin Kalkavan Lisesi halk oyunları ekibi çeşitli yörelerden gösterilerini sergilediler.

BAŞKAN GENÇ’E DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Mahalle Muhtarı Genco Çağlayan’ın ardından konuşmasını yapmak üzere davet edileceği sırada doğum günü pastası sürprizi ile karşılaşan Genç, bu önemli günü mahalle sakinleri huzurunda, birlikte kutladı. Doğum günü pastasını üfledikten sonra konuşmasına başlayan Başkan Şükrü Genç: “bu güzel açılışta bizimle beraber olan, aramıza katılarak mutluluğumuza mutluluk katan Sarıyerli vatandaşlarımıza ve Sarıyer dışından gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.  Parkın inşası ile yıllardır yapılmayanı yaptıklarının altını çizen Başkan Şükrü Genç, yapılış aşamasında 1 liraya 1 ihale yerine 3 ihale yaparak başardıklarını belirtti. Genç:Sizlerin ödediği vergiyi kuruşu kuruşuna denetleme ve tasarruf çalışmalarıyla koruyoruz. Dikkatle harcıyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana kılavuzumuz maksimum hizmet, maksimum tasarruf ve maksimum yatırımdır.” dedi.

Konuşmasının sonunda parkın yapımında emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür eden Başkan Şükrü Genç, parkı gerçek sahibi olan halka emanet ettiklerini ve ona çok iyi bakacaklarından hiç bir şüphesi olmadığını söylediklerine ekledi.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×