banner175

UYSAL, BASIN MENSUPLARI ILE BIRARADA

AK Parti Başakşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Mevlüt Uysal, yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltılı basın toplantısında biraraya geldi.

UYSAL, BASIN MENSUPLARI ILE BIRARADA

AK Parti Başakşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Mevlüt Uysal, yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltılı basın toplantısında biraraya geldi.

05 Şubat 2009 Perşembe 13:30
UYSAL, BASIN MENSUPLARI ILE BIRARADA
banner171

AK Parti Başakşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Mevlüt Uysal, yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltılı basın toplantısında biraraya geldi. 

Ferdi TÜRK/ISTANBUL TIMES 

AK Parti Başakşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Mevlüt Uysal, yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltılı basın toplantısında biraraya geldi. Başakşehir Hasırlı Resturantta yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltıda biraraya gelen AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ahmet Selim Köroğlu, İlçe Başkan Yardımcıları  ve AK Parti Başakşehir Belediye Başkan Adayı Av. Mevlüt Uysal birlik ve beraberlik mesajı Verdi. 

SORUNLARI DİKKATE ALACAĞIZ 

Düzenlenen basın toplantısında bir açılış konuşması gerçekleştiren AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ahmet Selim Köroğlu, “ Bu gün burada sizlerle tanışma ve bilgilendirme toplantısında olmaktan mutluluk duyuyoruz. AK Parti olarak Başakşehir’de ciddi anlamda bir seçim çalışmasına girmiş bulunmaktayız. Siz değerli basın mensupları ile birlikte önereceğiniz sorunların çözümü için çalışacağız. Yeni oluşan ve İstanbul’un AK yüzü haline gelecek olan Başakşehir’e gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

HEDEFİMİZ BAŞAKŞEHİR’İ İSTANBUL’UN GÜZİDE İLÇESİ YAPMAK

Daha sonra bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Başakşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, “Yerel ve ulusal basınımızın değerli mensupları ile birarada bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Bugün burada biraraya gelmemizin sebebi öncelikle sizlerle tanışmak, ve Başakşehir için yapacağımız hizmetleri sizlerle tartışmaktır. Başakşehir bildiğiniz gibi yeni kurulan bir ilçedir. Parti büyüklerimizin beni bu göreve layık görmesi çalışma azmimi daha da artırmıştır. Burada en büyük hedefimiz ve amacımız burayı İstanbul’un en güzel ve güzide yeri yapmaktır. Bu anlamda basın mensuplarının görüşlerine önem veriyorum. Çünkü bir dönemler bende basın mensubu idim. Tekrar katılımınızdan dolayı size teşekkür ediyorum” dedi.

YENİ VİZYON

Uysal, yapacağ çalışmalar ile ilgili şunları söyledi: “Ak Parti olarak Başakşehir’e bu vizyonla bakıyoruz. Hem altyapı hizmetleri tamamlanmış modern siteleri, hem de bu hizmetlerin yeni gitmeye başladığı mahalleleri birlikte içinde barındıran Başakşehir’de, yönetim anlayışı parçayı ve bütünü birlikte görebilmeyi gerektirmektedir. İlçenin geleceğini belirleyecek genel projeleri geliştirirken belediyeciliğin bir yandan da “mahalli yönetim” olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle her mahallenin kendine has sorunlarını o mahallenin sakinleriyle birlikte tesbit edip, yine onlarla beraber çözeceğiz. Bütün ilçeyi kucaklayan vizyon projelerimizle, Türkiye’nin en gözde ilçesi olmaya aday Başakşehir’de İstanbul’un yeni vitrinini beraberce kuracağız” dedi.

AV. MEVLÜT UYSAL KİMDİR?

Mevlüt Uysal 1966 yılında Antalya/Alanya'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Alanya'da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1988 yılında mezun oldu. 1997’den itibaren ikamet etmekte olduğu Başakşehir’de 1. Etap Kurucu Site Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. 2001 yılında AK PARTİ Küçükçekmece Kurucu İlçe Başkanlığı’na getirildi ve görevini 2007 yılına kadar başarı ile sürdürdü. Bu görevinden 2007 milletvekili seçimlerinde ayrıldı. Halen serbest avukatlık yapmakta olan Mevlüt Uysal evli ve dört çocuk babasıdır. Öğrencilik yıllarından itibaren ülke sorunları ile yakından ilgilendi. Toplumların gelişmişlik seviyesinin sivil toplum kuruluşlarının gücüyle orantılı olduğu bilinciyle, meslek hayatına atıldıktan sonra gerek mesleği ile ilgili gerekse diğer sosyal konularda faaliyet gösteren bir çok sivil toplum kuruluşunda görev aldı. Sıcak Yuva Vakfı, Hukuki Araştırmalar Derneği gibi birçok vakıf ve dernekte kuruculuk ve yöneticilik yaptı. Ekip çalışmasına verdiği önemi mesleki hayatında da uyguladı ve 11 avukat arkadaşı ile birlikte kurdukları Hukuk Bürosu ülke gündemini oluşturan bir çok davanın savunmasını üstlendi. Üniversite döneminden itisaren siyasi çalışmaların içerisinde aktif olarak bulunan Mevlüt Uysal sandık görevliliğinden ilçe başkanığına kadar birçok kademede görev aldı. Ak Parti’nin kuruluşundan itibaren siyasi çalışmalarına bu çatı altında devam etti. 2001 yılında getirildiği Küçükçekmece İlçe Başkanlığı görevini başarı ile üç dönem sürdürdü.

ENGLISH 

UYSAL, TOGETHER WİTH NATIONAL AND LOCAL PRESS
 
AK Party Mayor Candidate Attorney Başakşehir Mevlüt Uysal, local and national press breakfast meeting with the press came together.
 
Ferdi TÜRK / ISTANBUL TIMES
 
AK Party Mayor Candidate Attorney Başakşehir Mevlüt Uysal, local and national press breakfast meeting with the press came together. With local and national press members Başakşehir matted Resturantta breakfast together in the AK Party President Ahmet Selim Köroğlu Başakşehir County, District and the AK Party Vice Mayor Candidate Başakşehir Av. Message of unity and togetherness Mevlüt Uysal distributed.
 
WE WİLL ATTENTION PROBLEMS
 
Press conference in the AK Party has taken an opening speech President Ahmet Selim Köroğlu Başakşehir County, "These days, we meet here and are happy to be in the information meeting. AK Party as a serious selection Başakşehir'de have run into. Recommended in conjunction with our press members will try to solve the problem. New build and become the face of Istanbul as AK show Başakşehir'e because I want to thank the interest and relevance, "he said.
 
OUR GOAL İS TO MAKE DISTRICT BAŞAKŞEHİR'İ ISTANBUL'S GÜZİN
 
 
You then perform a speech Mayor Candidate Mevlüt Uysal Başakşehir AK Party, "valuable members of our local and national press and I'm happy to have together. Cause of our coming together here today to meet with you first, and we will do for Başakşehir services to discuss with you. As you may know, is a town newly Başakşehir. I see this task worthy of our great Party, the study further increased my determination. Our biggest goal and our goal here is here to make Istanbul's most beautiful and distinguished place. In this sense, the importance of press members give their opinions. Because I got a period I was press. I want to thank you again for your participation, "he said.
 
NEW VISION
 
 
Uysal, I told you about the work: "Ak Party with this vision as we look Başakşehir'e. Infrastructure services has been completed and modern sites, to both of these services to new start with the neighborhoods that host the Başakşehir'de, management approach and the whole track needs to be able to see together. Districts will determine the future of public projects from one side of the municipality in developing the "local administration" that we are aware. Therefore, every neighborhood has its own problems to residents of those neighborhoods and with the determination, however, we will solve them together. All districts that embrace the vision of the project, to be the candidate of Turkey's most popular districts of Istanbul's new Başakşehir'de will establish together a showcase, "he said.
 
AV. Mevlüt UYSAL WHO IS?
 
 
Mevlüt Uysal 1966 in Antalya / Alanya also was born. Primary and secondary education was completed in Alanya. Istanbul University Faculty of Law in 1988 and graduated from. Since 1997, the resident is Başakşehir'de 1st Chairman of the Board of Directors made Stage Founder Site. In 2001 was appointed to the Presidential AK PARTY Küçükçekmece and as Founder District until 2007 and continued success. This task was left to the election of deputies in 2007. Mevlüt are currently free at the bar and Uysal married father of four children. Since the country's problems with student years was closely interested. Civil society organizations in development of community-level awareness of the power is proportional to the professional life you have taken the profession about the need for social issues and other civil society organizations active in the task was a lot. Hot Slots Foundation, several foundations and associations such as the Association of Legal Research and management in kuruculuk did. The importance given to teamwork and professional life in practice with 11 lawyers friends have established the Law Office of countries that make up the agenda of the defense case took a lot. University studies in the active period, as political itisaren Mevlüt Uysal the many levels of thought görevlilik in the district başkanığına worked. Ak Party's political activities since its establishment has been under this roof. In 2001 the Presidency as the Küçükçekmece County three terms has continued with success.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner186