banner175
banner170

Rekorlar Kitabına Girmek İçin…
 Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evi öğrencileri, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü düzenleyeceği etkinlikle rekorlar kitabına girmeye hazırlanıyor.

600 ortaokul öğrencisi ve Bilgi Evi öğrencilerinin “Lütfen sigara içme” ve “Sigara içmediğin için teşekkürler” mektubu yazma ve gönderme rekorunu kıracağı denemede, binlerce öğrenci kalemini konuşturarak Dünya Çocuk Rekorları Kitabına adını yazdırmaya çalışacak.

SİGARA İÇMEDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER

Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ve Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt’un Yeşilaycı öğrencilere destek vereceği rekor denemesinde, çocuklarda bağımlılık yapan maddelerin kullanımı konusunda aile büyüklerinin, akrabaların, çevredekilerin, sanatçıların, sporcuların ve ünlü isimlerin olumlu ve olumsuz örnek oluşturduğu konusunda farkındalık oluşturulması amaçlanıyor.

Dünya Çocuk Rekorları kapsamında, 9 Şubat 2017 Perşembe günü saat 10.30’da Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek rekor denemesi, Prof. Dr Orhan Kural Başkanlığında Rekor Tescil ve Hakem Heyetince tescil edilecek.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×