banner175
banner170

Acı Haberi Gülben Ergen Verdi! Ünlülerin Şan Hocası Hayatını Kaybetti
 Ajda Pekkan başta olmak üzere, Gülben Ergenve Hande Yener gibi birçok ünlü ismin şan hocalığını yapan opera sanatçısı Erdem Siyavuşgil vefat etti.

GÜLBEN ERGEN DUYURDU

Haberi, sanatçının öğrencileri arasında olan ünlü sanatçı Gülben Ergen duyurdu. Ergen, "Ne kadar emeği vardır bende ve birçok meslektaşımda... Erdem Siyavuşgil uzun zamandır hastaydı ve yatmak, hastalık ona hiç yakışmamıştı... Öğrencilerine öğrettikleri onu hep ölümsüz kılacak... Güzel Erdem Hocam benim" yazdı.

ONUR AKAY FACEBOOK'TAN PAYLAŞTI

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay ise, Facebook hesabından Siyavuşgil'in ölüm nedenini ve cenaze töreni ile ilgili bilgileri paylaştı. Akay, 'Çok sayıda ünlü ismi yetiştiren değerli sanatçı Erdem Siyavuşgil, bu sabah evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiş. Hocamız, 10.08.2015 Pazartesi günü Teşvikiye Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'nda defnedilecek.

"YILLARCA PİYANO BAŞINDA..."

Öğrencisi ve kızı gibi sevdiği sanatçı arkadaşımız Engür Kalender'le görüştüm. Kalender, hocanın 4 yıldır hasta olduğunu ve öğrencilerinin onu hasta olarak bilmesini istemediğini söyledi. Yıllarca piyano başında oturduğu için ayak tembelliği oluşmuş ve üst bacak kaslarında problemleri olduğu için yürüyemiyormuş. Mekanı cennet olsun.' dedi.

GÜLBEN ERGEN'İN ŞÖHRETİNDE BÜYÜK SÖZ SAHİBİ

Opera sanatçısı Erdem Siyavuşgil, Ajda Pekkan'dan Gülben Ergen'e, Ebru Gündeş'tenHande Yener'e çok sayıda ünlü ismin şan hocalığını yaparak, özellikle Ergen'in şöhret olmasında büyük rol oynamıştır.İstanbul Times Haber Ajansı ( İTHA)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×